Game Sky - Counter Strike

Tady se budou objevovat různé hry filmy videa a jiný blbosti :o)

Counter Strike - Mody

Biohazard

Biohazard aneb starej brácha zombi modu :o)
Biohazard a něco o něm.
Biohazard je o trochu starší verze zombie plague (nejdřv byl ZM mod - to byl tým zombů a tým Cajtů a nebylo žádné nakažení protě úklid a potom byl Biohazard)

Pravidla: Byl jeden tým - lidé a tým zombíků
           Tým zombíků se rozrůstal podle počtu nakažených
           Tým lidí s počtem nakažených ubýval :o)

Hraje se tak že na začátku každého kola se jednomu hráči v chatu napíše "you are infected" a zbytku "you are clean" v překladu to znamená oznámení jestli jste nebo nejste nakaženi. Pokud jste nebyli zalezli jste do kempfleku a ani nedýchali. Pokud jste byli začali jste se tlačit mezi co nejvíce lidí aby až vypukne nemoc a vy se měníte v zombíka jste mácháním zvětšili startovní úklidovku na maximalní velikost.

Zombie

Superrychlej superodolnej ovšem má kickback takový že rana z glocku kope přez celou mapu. A šťávu regeneruje celkemrychle (až 50 hp/s)

Lidi

Pomalí tupí slabí ovšem vyzbrojení - skill vezme do ruky AK a de na férovku, lama vezme rychlopalku (automatický sniper) a zaleze do nejdelší roury kterou najde. Kickback jí zajišťuje nesmrtelnost, teda pokud jí to nenapíše chybu paketu (LAG jak kráva a obvykle trvá až dvě kola :D)

Shrnutí - když se umí zombíků můžou být miliardy a nehnou se z místa. Většinou chybí zpestření jako doplňky (NV, vesta proti nákaze)  tak bych to doporučoval jen tak 4Fun. Ovšem každému vyhovuje něco jiného :o)

By Lamiczka
Žádné komentáře