Game Sky - Counter Strike

Tady se budou objevovat různé hry filmy videa a jiný blbosti :o)

Counter Strike - Mody

Death Match

Spawnout střílet chcípnou spawnout střílet chcípnout spawnout střílet chcípnout dát relog protožé máte lagy pak spawn shotting death a tak dále :o)
Death match kdo by neznal :o)

Pro nezasvěcené znamená deathmatch souboj na smrt takže po každé smrti se okamžitě objevujete se zbraněmi gratis (kdo by nechtěl :D) Deathmatch bych doporučil pouze aspoň středně zkušeným hráčům protože slabí a v míření nezkušení si ani neškrtnou. Dále je to použitelné jako rozehrání (hrajete furt - žádný spect a čím víc se hraje tím víc skillu se na vás lepí) tak i na zdokonalení Aimu nebo AWPingu

V CSku se můžeme hrát za Á buď Team DM nebo sólo DM


Team DeathMatch
Jak již název napovídá tak tým DM je v týmech (to znamená CS Vs. T) je to dobré na procvičení týmové spolupráce - pamatujte vždy vyhrají 3 sehraní lidé proti 10 opicím které neorganizovaně právě vyleztli z lesa O:-) TDM je velmi rozšířený a hraje se na většině serverech

Classic DeathMatch
Toto je klasický dedmeč který znáte z her jako Quake Doom a jiné kalsické střílečky. Pravidla jsou velmi prostá a o to více zábavnější aneb v jednoduchosti je síla. Jde o to prostě střílet do všeho co se hýbe (krom výtahu a dveří které se dají otvírat ,) Na začátku každého kola dostanete opět výzbroj zdarma a střílíte do všech, rozdělení na tými v TAB menu si nevšímejte. Tento mód je dobrý na přípravu na situace kdy je váš tým pod drnem a vy musíte oddělat tři zbývající. Klasický DM se vyskytuje relativně vzácně protože než nováček příjde že má střílet do každého má obvykle skóre 0 na 20 a odchází s tím že na serveru je parta dodrbaných lidí které Friendly fire neosvítil.

Toto je vše k tomuto módu pořadí zbraní vypisovat nebudu protože každý server to má jinak ale obvykle platí že první záložka josu pistole a při druhé jsou na první straně pušky a na druhé sniprofky.

LamiCZka
Žádné komentáře