Game Sky - Counter Strike

Tady se budou objevovat různé hry filmy videa a jiný blbosti :o)

Counter Strike - Mody

Hide N Seek - Block and walls

Tákže je tu další mód na schovku jenže teď kdo neovládá Bunny hop tak je celke v pytli :o) Obrázky mám z www.modcs.cz a dělal je majitel toho webu jab - na obrázky jsem si sehnal poctivě povolení :o)
V tomhle módě jde opět aby T přežili po určený čas a CT je do určeného času rozpárali - jak jinak než nožíkem :o).
T mají jen 10 sekund náskok aby vylezli vyskákali nebo se vysadili na různé pozice kam se CT budou jen těžko dostávat. V tomhle módě je důležitý bunnyhop takže jak jistě poznáte z popisu kostek bez něj jste nahraní jak v roli T tak v roli CT. Pochopitelně že když CT vyvraždí celý T tým tak se role prohodí.

A teď rozpitváme jednu kostku za druhouToto je prostě zeď, zadržovadlo, zabraňovač, blbec, omezovač a tak dále jediný co umí je buď zavazet nebo je to také hezký block který nevyžaduje umění B hopu :DToto je bunny hop block - musíte udělat B hop nebo vám block zmizí a vy spadnete dopryč v elpším případě v tom horší pro vás kolo z důvodu megadopadu na zem zkončilo :o) mimoto pro experty bunny hop není to když mačkáte mezerník jak blbí a skáčete na jednom místě :DToto je zraňující kostka, zranění se dá vyhnout pouze B hopem, tím strávíte na blocku míň než potřebnou vteřinu (mimoto žere 5 hp za sekundu)Healing - co dodat? Někde jste spadli? vydrápejte se sem a bude se vám každou vteřinu vracet jedno hápéčko :o)
Při sebevětším pádu na tento block vám to nezebere žádné hp - lepší je stejně s naučit fallbug :o)
Technicky řečeno - snižuje tření mezi vámi a zemí. Pro laiky - klouže to :o) (co by jste taky chtěli po ledu že)Trampoška - vyhodí vás do vzduchu - pokud nevíte kam vás má kopnout, nelzte tam protože takovej pád z 20 metrů není nic zdraví prospěšného xDZrychlováky neboli frkbloky vás vystřelí tam kam míříte kurzoem takže pokud se budete dívat od tohoto blocku a vlastně na něj nacouváte tak vás to kopne od tama z kama jste přišli :DStanou se z vás na 20 sekund nesmrtelní tj. padejte jak chcete, provokujte Ct jak je libo ale hlídejte si čas. Blok je použitelný znovu až po jedné minutě.Budete na 20s neviditelní, určitě T nepotěší že náhle začaly miznout kostky které k nim vedou ,) Blok opět použitelný po jedné minutě.No léčení to asi nebude :D pokud chcete zemřít raději napište do konzole "kill" je to rychlejší než se nechat odbouchnout nějakou kilometr vysoko lítací kostkou :D
Nuke - vezměte to a váš tým vás bude milovat protože žádní protivníci už nebudou :o)Toto pole z vás na 20s udělá vašeho nepřítele, ovšem pouze vzhledově - funguje jednou za minutuLow Gravity - po šlápnutí vám to strhne gravitaci na 350 - dobré pro B hop začátečníkyFajr - vlezeš hoříš - geniálně jednoduché, ovšem geniálně vražednéSlap - šlápnete-li tomuto (blbovi) pánovi do tváře tak vás slapne skoro jako admini za kemping :DVosk a plástve od včelek velmi rády strhnou váš movespeed na minimum x-)CT blocker - znemožní průchod CTčkům což jistě T uvítajíT blocker - znemožní průchod Tčkám tákže z toho nejsou moc nadšení ovšem CT to uvítajíBotky rychlosti - stovku pod 9:67 nedáte ale na partu obézních koblihožroutských poldů to stačí :)Sklo - co dodat průhledná stěnaA nejlepší na konec - RANDOM :o) tato kostka bere vlastnosti jiných a je vždy rozdílné kterých - i když pana lebkouna bych moc neriskoval

Ták a jako poslední věc bych uvedl zdroj obrázků (né textu :o)) Je to z tohodle webu

WWW.MODCS.CZ - je jich zde mnohem větší fůra i na stažení
A na úplný konec textík kterej sem slíbil že zde uveřejním :D

Screenshots by jab # modcs.cz
 
Poslední komentáře
08.06.2012 09:51:57: lederbug fully grasp this kid sex sites from the Web seo sem