Game Sky - Counter Strike

Tady se budou objevovat různé hry filmy videa a jiný blbosti :o)

Counter Strike - Mody

Hide N Seek - Přeměna

Baví vás kemping? Ano? Tak to určitě nepřehlédněte tenhle skvělý mód na schovku :o) jen nejlepší kempa vyhraje.
Pravidla herní modifikace Hide N Seek jsou až banální. Při připojení na server se přidáte buď k Teroristům nebo k Counterům.


Na začáku jste rozděleni na T a CT.

Úkol Teroristů - mají čas 30 sekund aby se schovali - patří k tomu i přeměna například v bombu, krabičku nábojů, počítač, dekl od kanálu a jiné věci se snahou co nejlépe ladit s prostředím.

Úkol Counterů - mají na 30 s obrazovku jako by hleděli do modrého smoke granátu - poloslepí, po uplynutí limitu jsou T zpomaleni o 25% (je to schovka ne hra na babu :)) plné rychlosti. A counteři mají úkol najít všechny teroristy a zabít je nožem - při snížené rychlosti není problém, ovšem když je někde nepřehledná police tak je někdy velice složité odhalit nenápadnou flašku od Coca Coly :)

Pokud Counteři objeví a uzemní všechny pet lahve záchodky a ruličky toaletního papíru (sem tam i teroristu který zapoměl přikazem /shift zapnout maskování) jsou příští kolo nasazeni do role těch kteří se schovávají

CT výhody - žádnej stres že budete odhaleni, plná rychlost
T výhody - naopak plno stresu :D, mají možnost že při schování mají kameru z 3 osoby takže jakž takž vidí za roh ovšem pokud je to roh chodby kterou se dá jít jen za roh je to k ničemu :o)
Poslední komentáře
21.08.2011 14:18:07: Cs, jestli se mohu zeptat jak se ten mód jmenuje normálně na serverech popřípadě kde se dá stáhnout ...