Game Sky - Counter Strike

Tady se budou objevovat různé hry filmy videa a jiný blbosti :o)

Counter Strike - Mody

Paintball

Paintaball mod je velmi čerstvá záležitost a je jen několik málo českých serverů
Takže o co vlastně de? V paintball modu mi nebudete věřit ale dostanete vždy ze začátku paintbalovou pistoli a pait kulas. Jde o to vlastně jako vždy buď vyhodit do vzduchu bombiště nebo nepřátelský tým :D

Zbraně v PB módu

Kulomet na barvu - má 30 nábojů +120 rezervu a střílí asi tak rychle jako M4
Pistole na barvu - klasické USPo na barevné kuličky 12 nábojů v zásobníku +48 rezerva Granát - když někoho obarvíte (pošlete ho do věčných paintbaltišť)  tak dostanete do příštího kola granát - co asi dělá?  bouchá, né za moc životů ale když se potkají 2 už je to přinejmenším sranda.

Pravidla - jsou dva týmy CT a T každý má sůj spawn (žádný DM) - po uplynutí freeztimu jste postaveni proti sobě aby jste se pobarvili :D Paintbalovky jsou Stoprocentně přesné takže se ňáký blbý dávkování moc (vůůůůbec) neřeší.

Tips and Tricks - tákže v některých kolech jdou úplně odbouchnout kousky map - příklad v DUST2 u bombiště B můžete úplně zdevastovat bedny které vedou k díře ve zdi (jedna střela - bedna pryč a lidé v okolí z toho nevyjdou zrovna zdravě) nebo jdou zdevastovat všechny bedny z bombiště A :D (nedoporučuju odbouchávat když tama de váš tým, moc by vám nepoděkovali :o)
Řady ze střel - tím že jsou zbraně 100% přesné tak fulloutem docílíte přesné přímky letících střel a protože kdo dostane jakýkoliv zásah kamkoliv je poražej je to dobrá technika na zastrašení nebo zablokování nepřátel.

Toť vše k tomuto zábavnému módu :o) GL a HF

LamiCZka
Žádné komentáře