Game Sky - Counter Strike

Tady se budou objevovat různé hry filmy videa a jiný blbosti :o)

Counter Strike

LongJump

Dlouhé skoky potřebné hlavně na fun módech - zejména na KZ. A taky proč si neskočit v nuke na nějakou tu skalku? :o)
LongJump je skok se kterým se dá skočit i více než 240 units (běžný skok horko těžko skočí 220) s tímhle skokem máte možnost dostávat se na takticky výhodné pozice (ovšem většinou zakázané ale to je druhá stránka věci)

Tákže jak na něj longjump se skláda ze dvou věcí - a to z odrazu a multistrafingu.

Začneme multistrafingem - je to technika strafování z jedné strany na druhou.
Multistrafing se naučíte nejlépe tak, že si dáte otevřenou mapu (například cbble, dusty nejsou vhodné protože mají velmi nízký strop) nastavíte si gravitaci na nulu (konzola - sv_gravity 0)

Po nastavení gravitace prostě vyskočte - až se třísknete hlavou o strop začněte se myší otáčet buď doleva nebo doprava a držet úkrok na stejnou stranu (př. otáčím myší doleva a držím "A") - efekt je zrychlující otáčivý pohyb dokola.
Po dopadu skočte znovu a až se třísknete hlavou o strop tak to střídejte - otáčím doleva a až se otočím tak o 60 stupňů (asi šestina otočky) tak se začnu otáčet doprvava (asi 30 stupňů) a pak zas doleva a doprava dokud nedopadnete na zem. Během střídání jeste docílili stejného efektu jako u jedné strany jenomže né stále dokola ale po jakési esoviné rovné čáře.

Odraz - velmi složitý :D prostě čím později se odrazíte tím líp xD
Tady je obrázek jak by to asi mělo vypadat.
To je vše kdyby to bylo moc složité koukněte na youtube.com a tam si najděte video. Je to celkem složité a určitě se nenaučíte za den skákat 250
Žádné komentáře