Game Sky - Counter Strike

Tady se budou objevovat různé hry filmy videa a jiný blbosti :o)

Game Sky

Ford Racing II

Aneb hra z trošku jiného soudku, než jsou ostatní na tomto webu. ;-)
Ford Racing je závodní hra s pestrou nabídkou aut značky Ford.

TIP: kliknutím na velkou verzi screenshotu se dostanete na následující obrázek

Budu se vám snažit popsat tuto hru laickým vyjadřováním. Rozhodně ale tuto hru doporučuju vyzkoušet.

Ale POZOR IVUSHK VARUJE: Může se stát, že se na hře stanete závislí a neusnete, pokud denně nevyhrajete aspoň dvě auta!!!

Tak varovala jsem vás a teď k popisu hry. :)

Co vám hra nabízí ??

Ve hře si můžete zvolit téměř vše - jaká vám bude hrát k závodu hudba, jestli pojedete závod v terénu, nebo třeba ve městě, jakým typem Fordu pojedete, z jakého pohledu se budete na svojeho miláčka (tj.auto) při závodu dívat a volit si můžete rovněž obtížnost, tedy buď  "Easy", nebo pro pokročilé borce (myšleno mě :D)"Medium", dále existuje i úroveň "Hard".

O co vlastně jde ??

Některé auta jsou označena světle žlutým zámkem, jsou to ty, které získáte tím, že vyhrajete závod. Další z aut jsou označena tmavě žlutým zámkem. Získat tyto auta je obtížnější, aby jste je odemkly, musíte prvně vyhrát určitý počet aut se světle žlutým zámkem. (Poznámka autora - nejsem dobrá ve vysvětlování :D) Jdeme dál. Můžete si vybrat z několika typů závodů a to..

  • DRAFTING

Je jedním z mojich nejoblíbenějších. Ale kdybych tento závod zkoušela popsat, nepochopili byste asi nic, takže zbývá jediná možnost. Začít pařit Ford racing "nambr tůů"

  • SECONDS OUT

Tento závod už jde popsat snáze. Jakmile vyjedete ze Startu, musíte sbírat přesýpací hodiny, které se nachází různě na cestě. Zatímco vám běží čas, ovšem jakmile se dotknete přesýpacích hodin, získáte sekundu navíc. Závod je tedy vyhraný tehdy, když nasbíráte tolik přesýpacích hodin, abyste stihli dojet do cíle v daném limitu, který se samozřejmě liší podle úrovně.

  • ELIMINATION

Tento závod bych označila za nejnáročnější. Je to v podstatě normální závod, ale s tím rozdílem, že v každém kole musíte být na přední pozici, abyste postoupili dále. Jestliže jste na pozicích posledních, jste diskvalifikováni a je velice pravděpodobné, že v následujících cca 2 minutách neřeknete nic jiného než "Kur.., Do p.., Já se na to v.." a tak dále..

  • DRIVING SKILLS

Další z mojich oblíbených. Tady jde hlavně o šikovnost ( O:-) ) Vašim úkolem v tomto závodě je projíždět mezi překážkami, které po cestě jsou. Ale to samozřejmě není všechno, běží vám čas a každou úspěšně zdolanou překážkou získáte jednu sekundu. Záleží tedy na vaší šikovnosti, jestli stihnete dojet do cíle, nebo jestli se vám ukáže drzý nápis "Out of time"

  • STANDARD RACE

Musím popisovat? Ok, toto je závod, ve kterém je za cíl dojet do cíle jako první, tzn předběhnout všecky smrady, tedy, chtěla jsem říct soupeře.

Určitě jsem ještě na nějaký typ závodu zapoměla, ale aspoň orientačně přehled máte.

Co vám hra přinese ??

Díky Ford Racing si procvičíte šikovnost a rychlost v závodech, parádně si zanadáváte, budete na sebe hrdí, když vyhrajete ty fajné autíčka, hra je taky vhodná pro ty, co si chtějí od všeckeho odpočinout a odreagovat se a pokud se vám nějaký vůz zalíbí, tak aspoň víte, co chtít k Vánocům..

A TO.. SE VYPLATÍ!!!!

Jestliže se rozhodnete tuto hru začít pařit tak přeju hodně úspěchů a rada na závěr, hrajte pokud možno, když jste sami doma, protože s tím, že v případě neúspěchu u toho budete valit jednu nadávku za druhou se jednoduše musí počítat. :))

Tak já jdu už konečně pařit, zdar :D

ivushk

Žádné komentáře