Game Sky - Counter Strike

Tady se budou objevovat různé hry filmy videa a jiný blbosti :o)

Ineresting

Stručně o numerologii

Tady se můžete dozvědět základní informace o této vědě a jako bonus tu najdete odkaz na stránku, kde se o sobě můžete dozvědět něco podle data narození.
Tákže, když jsem hledala přesnou definici numerologie, našla jsem následující-

Numerologie je pradávná věta, která zkoumá datum narození člověka s cílem dospět k lepšímu pochopení jeho osobnosti. Datum narození nám může říct mnohé o našich povahových vlastnostech, schopnostech, profesionálních možnostech, zdravotních potížích, sexuální energii apod.

Touto stručnou definicí by se teda dala numerologie popsat.

Aby to bylo zajímavější, našla jsem definice jednotlivých čísel, s tím, že v numerologii se pracuje s čísly 1-9, dvojciferná či víceciferná čísla se sčítají do té doby, než vytvoří číslo jednociferné. (Nutné je absolvovat základní školu, nebo vlastnit kalkulačku )

PS: Vaše "životní číslo" získáte součtem všech cifer ve vašem datu narození. A podle toho, co vám vyjde zjistíte, která definice na vás sedí.

1

Má sklon k vůdcovství. Má odvahu a inspiraci. Je aktivní a tvůrčí.

2

Tato osoba je snášenlivá. Laskavá a vyniká velmi dobrou intuicí. Iniciativu přenechává druhému. Od partnera potřebuje oddanost.

3

Tato osoba je tvořivá, originální a má dobrou obrazotvornost. Nesnáší nudu. Ráda spolupracuje s druhými lidmi. Vyniká osobním kouzlem a vtipem. Je kritická k druhým.

4

Dosáhne pracovních úspěchů díky své vytrvalosti a systematické práci. Důležitá je důslednost a pořádek. Tato osoba je praktická a konzervativní. Nemá chuť ke změnám, i když nemá ráda monotónní život.

5

Tato osoba potřebuje pohyb, změny a ráda cestuje. Vyhledává svobodu a dobrodružství. Je přístupná novým věcem a myšlenkám. Má vůdcovské sklony.

6

Partnerství, rodina, domov jsou základem pro úspěch. Ráda pomáhá druhým. Potřebuje partnera, který splní její představy. Touží po harmonizaci vztahu. Obvykle jsou láska a manželství úspěšné.

7

Tato osoba dává přednost duševní práci. Potřebuje pro svůj život přátelství. Manželství může být nesnadné, neboť chce být nezávislá. Realizace materiálních cílů je obtížná, i když peníze přicházejí nečekaným způsobem.

8

Tato osoba je ctižádostivá. Touží po moci a penězích. Riskantní cesty jí přinesou úspěch. Problémem je někdy nedostatek odvahy, odolnosti a duševní rovnováhy. Má dobré řídící a organizační schopnosti.

9

Tato osoba hledá ideál. Bude podnikat cesty, aby získala zkušenosti a setkání s významnými lidmi. Má vysokou úroveň mentální energie a všechna úskalí a problémy zvládne. Je zodpovědná. Snadno se učí.

A slibovaný bonus

http://www.vestirna.com/www2/_numerologie/index.php 

ivushk

 

Žádné komentáře